Otel Odalarında Koku Giderme

Kat Hizmetleri Bölümü 

Odaların hava dezenfeksiyonu ile sigara, küf, nem gibi kokulardan arındırılması. Tuvalet ve banyolardaki kötü kokuların giderilmesi. Spor salonu ve SPA merkezlerinin hava dezenfeksiyonu ve hava kalitesinin arttırılması. Toplantı salonlarının hava dezenfeksiyonu ve hava kalitesinin arttırılması.
 

Mutfak Bölümü

Sebze, meyve, yeşillik, et, balık, tavuk ve deniz ürünleri gibi gıdaların ozonlu su ile dezenfeksiyonu ve tarım ilacı kalıntılarından arındırılması. Mutfak havasının ve ekipmanlarının dezenfeksiyonu; küf, mantar, spor oluşumunun engellenmesi.

Mutfaktaki gıdaların (soğuk hava deposu dahil) kullanım ömrü ve tazeliğinin arttırılması.

 

Uygulamalar

Sebze, Yeşillik, Meyve, Et, Balık, Tavuk, Deniz Ürünleri
Yıkama ve Dezenfeksiyon

Yıkama evyesi üzerine monte edilen ve elektrikle çalışan ozon su dezenfektörü ile hiçbir sarf gideri olmadan ve kimyasal kalıntı bırakmadan bakteri, virüs,mantar ve pestisit (tarım ilacı) kalıntıları yok edilir.

Klor bazlı herhangi bir kimyasal veya sirke kullanımına gerek kalmadan tam dezenfeksiyon sağlanmış olur.

Ozonlama yöntemiyle yıkanan gıdalar durulama gerektirmediği için su tasarrufu da sağlanmış olur. Ozonla yıkanmış sebze,meyve ve yeşilliklerin canlılığı,görünüm kalitesi ve kullanım ömrü artar. Misafirlere ve çalışanlara doğal ve çevreci ozonlama yöntemiyle dezenfekte edilmiş gıdaları sunmanın avantajı elde edilir.
 

Hava/Ortam Dezenfeksiyonu ve Kötü Koku Giderimi

Genel kullanım alanlarına monte edilen ve elektrikle çalışan makinemiz hiçbir sarf gideri olmadan ve kimyasal kalıntı bırakmadan havadaki patojenler(bakteri,virüs,vb..) yok edilebilir.

Sigara, alkol, rutubet, boya, küf, benzin, ter, hayvan, is, lağım, çöplük, leş, yemek, balık, soğan, sarımsak gibi kötü kokular, kimyasal bazlı parfümler gibi baskılayarak değil parçalayarak yok edilir.

Ayrıca portatif olarak da kullanılan ürünümüz oda temizliği esnasında tüm kötü kokular 5-10 dakikalık uygulama ile yok edilir. Böylece kokudan ve mikroptan arındırılmış , ferah odalar müşterilerin kullanımına sunulabilir. Ortamda bulunan gıda ve eşyalar üzerindeki bakteri, virüs, küf ve mantar oluşumlarını engelleyerek hijyenik ortamlar sunulur.

Resim
X